Ексклюзивне представництво

Інформація

Ексклюзивне представництво

Наша компанія, що має міцні зв'язки по всьому регіону, готова надати повний спектр послуг, пов'язаних з ексклюзивним представництвом та захистом ваших інтересів по всій країні.

Якщо вам потрібно швидко отримати будь-який документ або послугу, якщо ви та ваша продукція розташовані за межами країни, але ви вважаєте, що ваші продукти мають достатню якість для виходу на наш ринок, наша команда допоможе вам виконати всі цілі та завдання для розвитку бізнесу та залучення інвестицій.

Наші фахівці, які працюють у цій галузі, завжди готові допомогти вам та надавати наступні послуги:

 1. Представлення інтересів виробників продукції в регіоні.

  Розвиток бізнесу та його управління в іншій країні, одночасно з вже існуючими в їхній країні, часто є складним і незрозумілим процесом. І іноді навіть це не означає, що багато менеджерів воліють брати все в свої руки і фізично не можуть керувати роботою в різних місцях. Відсутність досвіду управління в іншій країні, незнання законодавства, права, мови та навіть розумові відмінності є основними перешкодами для багатьох.

  Важливою перешкодою на роботі на іноземній території іноді може стати певний консерватизм учасників бізнес-процесів. Особливо часто труднощі виникають на самому початку співпраці, коли партнери знайомляться один з одним і створюють механізми взаємодії.

  Щоб подолати ці труднощі, ми пропонуємо:

  1. Допомога у просуванні продажу товарів на території нашої країни;
  2. Пошук партнерів, постачальників та споживачів;
  3. Пошук контрагентів, дистриб'юторів та каналів збуту;
  4. Участь у переговорах з іноземними партнерами, виставки та конференції (як представник мови інтерпретатора / консультанта / виробника);
  5. Допомога в організації участі в різних виставках та конференціях на території країни (бронювання готелів, зустріч в аеропорту, залізничні станції, супровід у переговорах та вирішення різних питань);
  6. Юридична та бухгалтерська підтримка

 2. Представництво зацікавлених сторін у судах та урядових органах

  Ми можемо надати нашим клієнтам повний спектр послуг у напрямку представництва в державних органах та в суді. Це може бути будь-яка послуга, яка вимагає професійної допомоги адвоката - консультації, представництво юридичних послуг у суді, допомога у розгляді претензій, заяв, претензій та багато іншого.

  Наразі користуються попитом такі напрямки: "Представництво в суді":

  • Земля
  • Податок
  • Сім'я та спадщина
  • Цивільний та адміністративний
  • Побутові
  • Праця
  • Договірна

  Наші фахівці, оцінюючи та вивчаючи вашу проблематичну проблему, інформують вас про перспективи позитивного розгляду справи.

  Ми завжди щирі з нашими Клієнтами та Партнерами!