Для оптових покупців

Інформація

Для оптових покупців

Якісні вироби - для всіх! З самого початку діяльності наша компанія займається забезпеченням постачання якісної продукції для місцевих підприємств, роздрібних мереж та інших великих покупців. Тільки в нашій компанії - ви завжди можете знайти широкий спектр послуг, необхідних для просування товарів на внутрішньому ринку, а також сприяння в реалізації зовнішньоекономічної діяльності.

Як і в будь-якій системі, наша система розподілу товарів була побудована за участю досвідчених фахівців та посередників - дистриб'ютори можуть оцінюватися за кількома критеріями:

 1. якість роботи дистриб'юторів
 2. правильний розподіл кількісного складу посередників, працюючи з якістю, що є. Два з цих параметрів (якість і кількість дистриб'юторів) взаємопов'язані, але ці відносини безпосередньо не залежать.

Наша згуртована команда, протягом довгого часу співпраці у різних сферах, розробила систему внутрішньої та зовнішньої взаємодії з партнерами та клієнтами, яка найбільш повно відповідає нашим стандартам та вимогам, необхідним для співпраці.

Ми успішно застосовуємо всі наші методи та методи на практиці, не боячись, що якість наших послуг буде нижчою, ніж у наших колег у регіоні.

Реклама та реклама

Наша команда експертів у сфері реклами - це професіоналізм, помножений на успіх із давніми традиціями. Наша візитна картка - орієнтація на результат.

У результаті співробітництва з нашою компанією - ви отримуєте індивідуальний підхід у всьому, починаючи від розробки конкретного медіа-плану до спеціальних цінових умов. Абсолютна орієнтація на довірчі партнерства - в особливих випадках, готові працювати зі значними знижками (досить договір і гарантійний лист). Ми надаємо вам ексклюзивні умови розміщення реклами на радіостанціях, громадському транспорті, у великих торговельних мережах та інших місцях масового перебування людей.

Для того, щоб швидко та ефективно рекламувати ваш продукт на ринку інтересів - наша рекламна та рекламна команда пропонує наступні послуги:

 • Телевізійна реклама або реклама на телебаченні
 • Радіо реклама або радіо реклама
 • Реклама в пресі
 • Інтернет-реклама або реклама в Інтернеті
 • Зовнішня реклама
 • Внутрішня реклама або внутрішня реклама
 • Транзитна реклама або реклама на транспорті
 • Не рекламні:
  • Пряма реклама
  • Реклама для друку
  • Реклама в точках продажу
  • Сувенірна реклама
  • Рекламні події

За допомогою нашої команди - кожен буде знати про твій продукт!

Маркетингове дослідження

Експерти з ринку консультують всі фірми проводити систематичне маркетингове дослідження як самостійно, так і за допомогою сторонньої компанії, що спеціалізується на маркетингових дослідженнях, і, особливо, часто в умовах невизначеності та ризику. Великі фірми мають аналітичний центр або маркетингову службу з великим штатом працівників, які займаються проблемами розробки нового продукту, бренда, пошуку нового ринку, збільшення продажів існуючого продукту, вивчення конкурентів, проведення рекламних кампаній та введення інших бізнес-концепцій.

Наші фахівці можуть запропонувати для наших Клієнтів

 1. Маркетингове дослідження є найбільш поширеним трендом маркетингових досліджень. Як підкреслюють експерти, без маркетингових досліджень неможливо систематично збирати, аналізувати та порівнювати всю інформацію, необхідну для прийняття важливих рішень, пов'язаних із ринковою діяльністю, вибір ринку, визначення обсягу продажів, прогнозування та планування ринкової діяльності.
  Тенденції та процеси розвитку ринку включають аналіз змін економічних, наукових, технічних, демографічних, екологічних, законодавчих та інших факторів, а також структуру та географію ринку, її потенціал, динаміку продаж, ринкові бар'єри, стан конкуренції , існуюча кон'юнктура, можливості та ризики.
 2. Аналіз макросистеми спрямований на вивчення умов навколишнього середовища. Вони не мають прямого зв'язку з ринком фірми, але вони також впливають на всі компанії, які займаються цим ринком.
 3. Вивчення внутрішнього середовища підприємства спрямоване на визначення реального рівня конкурентоспроможності підприємства в результаті порівняння відповідних факторів зовнішнього та внутрішнього середовища. Аналіз сильних і слабких сторін призначений для визначення переваг та недоліків щодо основних конкурентів. Тут ви повинні отримати відповідь на питання про те, що потрібно зробити, щоб переконатись, що діяльність компанії повністю адаптована до динамічно розвиваються чинників зовнішнього середовища.
 4. Аналіз потенціалу підприємства призначений для перевірки ресурсів фірми та їх відповідності напрямам стратегічного плану.
 5. Дослідження споживачів дозволяє визначати та досліджувати весь комплекс стимулів, які спрямовують споживачів у виборі товарів (дохід, соціальний статус, характеристики статевого віку, освіта).
 6. Дослідження конкурентів - отримання необхідних даних для забезпечення конкурентних переваг на ринку, а також для пошуку шляхів співпраці та співпраці з можливими конкурентами. З цією метою аналізуються сильні та слабкі сторони конкурентів, вивчається їх ринкова частка, реакція споживачів на маркетингові засоби конкурентів (поліпшення продуктів, зміни цін, товарних знаків, рекламна кампанія, розвиток послуг).
 7. Дослідження можливих посередників, за допомогою яких підприємство зможе "відвідувати" обрані ринки, проводить дослідження структури ринку фірми. На додаток до комерційних, торговельних або інших посередників, підприємство повинно мати правильне розуміння своїх інших "помічників": транспортно-експедиторських, рекламних, страхових та інших компаній та організацій, що створюють інфраструктуру ринку.

Ми використовуємо наступні форми досліджень:

 1. Основне маркетингове дослідження
 2. Опитування полягає в тому, щоб з'ясувати позиції людей або отримати допомогу від них за будь-якою проблемою. Опитування можуть бути усними, письмовими та телефонними.
 3. Спостереження - це систематичне вивчення обставин, сприйманих почуттями, не торкаючись об'єкта дослідження. Спостереження поділяють на польові, лабораторні та особисті.
 4. Експеримент - це дослідження впливу одного чинника на інший, контролюючи сторонні фактори. Є польові та лабораторні експерименти.
 5. Панель - повторна колекція даних з однієї групи через регулярні інтервали. Є торгові, побутові та сервісні панелі.