Наша компанія

Про нас


Компанія LLC "Fireworks" є офіційним дистриб'ютором харчових продуктів, а також промислових товарів в Марокко, з 2015 року ми встановили тісні партнерські відносини в регіоні.

Наша транснаціональна компанія зосереджена на тому, щоб займати провідні позиції у сфері оптової постачання продукції на нашому внутрішньому ринку. Ми здійснюємо діяльність по всій країні, і в даний час ми розвиваємо співпрацю з основними постачальниками товарів різних груп для великої кількості партнерів у регіоні.

Якщо ви є виробником, ми хочемо, щоб ви стали головним виробником. Якщо ви професіонал, то ми пропонуємо вам стати одним із найкращих. Незалежно від того, ми допоможемо вам швидко і впевнено розвивати свою продукцію та розширити клієнтську базу до потрібних вам обсягів!

Наша компанія пропонує виробникам та постачальникам співпрацю у сфері поширення Вашої продукції в Марокко.

Що ми пропонуємо вам:

 • допомога у зберіганні продуктів на багатовимірних сховищах зберігання
 • впровадження функцій транспортної логістики
 • працювати на нашій клієнтській базі в рамках наших контрактів та окремих поставок з роздрібними мережами
 • повна підтримка продажів вашої продукції
 • сукупність подій з торгівлі-маркетингу в точках продажу

Ми зацікавлені в довгостроковому взаємовигідному партнерстві з виробниками та постачальниками якісної продукції.

Наші напрями та місія:

 1. швидке та якісне співробітництво, досягнення успішного розвитку партнерських відносин;
 2. Наша компанія зосереджена на організації постачання високоякісної продукції будь-якого цінового сегмента;
 3. Індивідуальний підхід до наших партнерів та клієнтів для встановлення довгострокових відносин;
 4. Гнучка цінова політика та найбільш зручні пов'язані та допоміжні послуги;
 5. Висококваліфікована та об'єднана команда, об'єднана загальними цілями та завданнями.

Чому Клієнти вибирають нас:

 • УСПІХ: великий досвід успішної роботи на ринку поширення товарів і послуг.
 • РЕПУТАЦІЯ: високі рейтинги у рейтингах місцевих партнерів, визнання вітчизняних та міжнародних виробників та постачальників.
 • ТЕХНОЛОГІЯ: інновації у сфері торгівлі, маркетингу та просування товарів.
 • СПЕЦІАЛІСТИ: у нашій компанії найкращі люди працюють у потрібних місцях з високою кваліфікацією.

Ми працюємо

9 годин на день, 6 днів на тиждень, 4 тижні на місяць, що становить 2592 години на рік

Наша компанія

успішно обслуговує 5 клієнтів щодня, 30 клієнтів на тиждень, 120 клієнтів на місяць, 1440 клієнтів на рік.

Ми заробляємо 100 доларів за годину

9 годин на день, 54 години на тиждень, що становить 5400 доларів США на тиждень, і це кожен менеджер. І у нас багато керівників.

Королівство Марокко

Привабливість інвестицій Марокко


На сьогоднішній день - Марокко - це країна з величезним бізнес-потенціалом, де високі перспективи розвитку та переважає сприятливий клімат для підприємництва. Марокко займає привілейоване географічне положення - на перехресті Європи, Африки, Середземномор'я та Атлантики, країна забезпечує соціальну стабільність, міцну індустріальну базу, стійке економічне зростання і підтримку тісних зв'язків у регіоні. Багато країн розглядають Королівство як багатообіцяючу базу для розширення глибокої співпраці з африканськими країнами.

 У важких умовах Африки та арабського світу ці цифри свідчать, що інвестиційна привабливість Марокко продовжує зростати у всіх сферах: туризм, нерухомість, промисловість, послуги та інші.

 Ці фактори роблять Марокко найбільш привабливою країною на континенті для іноземних інвестицій.

Важливою ланкою в транспортній інфраструктурі Марокко є морські порти: Касабланка, Мохаммедія, Юрф-Ласфар (експорт фосфоритів), Сафі (риба, фосфорити, Кенітра (експорт зернових), Танжер, Надор, Агадір та інші. Є 21 морські порти в країні, робить перевезення продуктів море привабливим та доступним.

Економіка Королівства Марокко посідає 5-е місце серед валового внутрішнього продукту (ВВП) серед країн Африканського континенту. У номінальному виразі ВВП Марокко в 2017 році становив 110,4 млрд. Дол. США. Його зростання в 2017 році склав 3,98%, що значно вище, ніж роком раніше (1,1%).

 У той же час, постійне зростання попиту на імпорт сировини, напівфабрикатів, високотехнологічне обладнання для національних секторів обробної промисловості на тлі зростання світових цін на вуглеводні стало важливим фактором, що впливає на динаміку марокканської економіки За даними Департаменту валютного контролю Міністерства економіки та фінансів Королівства Марокко, зовнішньоторговельний оборот Королівства Марокко в 2017 році склав 685,7 млрд. Марокканських дирхамів (близько 67,8 млрд. Дол. США), що на 8,5% вище, ніж в 2016 році - 636,2 млрд. м. дирх (близько 62,5 млрд. доларів США).


Давай зустрінемось

Наші проекти


team_img
team_img
team_img
team_img

Чому наша компанія приваблює клієнтів


Відмінна стратегія Ми твердо переконані, що тільки добре продумана та чітко сформульована стратегія, орієнтована на потреби споживачів, забезпечить наше довгострокове зростання та процвітання. Ці принципи підпорядковані нашій корпоративній культурі та принципам відбору персоналу. Прочитайте основні цінності нашої компанії:

 Це наша місія. З моменту створення компанії ми допомагаємо нашим клієнтам виконувати свої замовлення та побажання. Наш девіз - це найбільш ніжне ставлення до продукту за низьких витрат виробництва. Інша наша сильна сторона полягає в тому, що створені нами фільтри ідеально промиті.

Індивідуальний підхід до клієнта. Ми йдемо на свій шлях розвитку, ми не робимо проектів для копіювання копії! Ми розуміємо, що кожен продукт відрізняється від решти, тому вимагає нових підходів та нових оригінальних технічних рішень. Наш багаторічний досвід гарантує унікальні результати фільтрації.

Тісна співпраця з замовниками в процесі розробки продукції за допомогою найсучасніших технологій дозволила нашій компанії досягти унікальних управлінських рішень, які допоможуть нам максимально ефективно виробляти продукцію.

Якість без компромісів. Ми звертаємо увагу на кожну деталь і прагнемо досягти простоти обладнання, щоб запобігти механічним поломкам; і цей підхід виправдовує себе.

Етика та чесність. На сервісі для Клієнтів - так ми розуміємо нашу роботу. За цим принципом ми підпорядковуємо корпоративну культуру та набір фірми. Ми вважаємо, що ексклюзивна увага компанії до інтересів Клієнтів забезпечить довгостроковий успіх усіх учасників угоди.

 Ідеальне поєднання ціни та якості. Ми знаходимося в - у воротах Африки. Ми розуміємо, що наші відносини не закінчуються продажем обладнання, але, навпаки, набирають обертів. Завдяки нашому розташуванню ми можемо швидко реагувати на кризові ситуації, і тим самим забезпечити вам постійну підтримку. Для наших клієнтів ми пропонуємо онлайн-моніторинг та віддалене управління з нашого офісу за найбільш доступними цінами.

Наші Вакансії

LLC "Fireworks" Company Вакансії


LLC "Fireworks" є великою міжнародною компанією, тому менеджер з продажу зобов’язаний просувати продукцію на ринку Марокко. Робота виконується за повним графіком: Пн-Пт з 9:00 до 17:00. Вимоги: Стаж роботи не менше 2 років. Знання французької та української (арабська вітається)


Прочитайте новини

LLC "Fireworks" Info


Для виробників

blog_img

Наша команда, залишаючись професіоналами своєї справи, постійно прагне розробляти нові напрямки, розроблені з метою підвищення ефективності роботи допоміжних послуг.

Для оптових покупців

blog_img

З самого початку діяльності наша компанія займається забезпеченням постачання якісної продукції для місцевих підприємств, роздрібних мереж та інших великих покупців.

Ексклюзивне представництво

blog_img

Попередня постановка завдання: вона відбувається як вступна зустріч з керівництвом компанії або ініціаторами проекту з метою формування оновленого технічного завдання щодо його результатів.


Головний офіс :

21, Place Abou Bakr Essedik, Appt n°8,

Agdal-Rabat, Morocco

office@obir.net


Контактний центр :

Телефон в Morocco: +21 262 438 29 16
(для клієнтів з Африки)

Телефони в Україні: +38 067 642 74 06
+38 067 474 52 49

(для виробників і клієнтів в Україні)

manager8@obir.net